منو
-
 

بسم الله الرحمن الرحيم

انتخابات يازدهمين دوره رياست جمهوري اسلامي ايران و چهارمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا در پيش است و همه ما و شما؛ دست اندركاران امر اجرا واصحاب شريف و ارجمند رسانه در تلاش براي نقش آفريني هرچه بيشتر در تحقق حماسه سياسي در اين رويداد بزرگ و حركت در مسير تعالي ميهن عزيزمان، ايران اسلامي هستيم.
به منظور ارائه خدمات هرچه مطلوب تر به خبرنگاران و ديگر اصحاب رسانه در مسير انعكاس و پوشش گسترده خبري انتخابات و ميزباني شايسته از آنان براي حضور مستقيم در محل وزارت كشور و ستاد انتخابات كشور در گام هاي يپيش روي انتخابات؛ از جمله هفته ثبت نام داوطلبان يازدهمين دوره رياست جمهوري، مطابق روال سال هاي قبل، دريافت اطلاعات حرفه اي خبرنگاران و گروه هاي خبري معرفي شده از سوي رسانه ها دنبال مي شود. به همين منظور در روزهاي اخير به همه رسانه هاي گروهي اعلام شد تا ضمن معرفي اعضاي گروه هاي خبري منتخب ، از اين عزيزان بخواهند با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، اطلاعات لازم را براي صدور كارت تردد خود، ارسال و پس از طي مراحل ثبت نام، شماره رهگيري دريافت نمايند.
اكنون با عرض خير مقدم به كليه خبرنگاران گرامي و ارجمند و ديگر اعضاي شريف و محترم گروه هاي خبري از شما همراه و همكار ارجمند، درخواست مي شود پس از انتخاب نوع رسانه محل فعاليت خود ( داخلي يا خارجي ) در صفحه جاري، همه موارد درخواست شده در فرم ثبت نام از جمله بندهاي ارسال فايل عكس پرسنلي و تصوير كارت شناسايي را با دقت تكميل نموده و پس از ثبت اطلاعات، كد رهگيري دريافت شده را تا روز دريافت كارت هاي تردد نگهداري نماييد.
همكاران محترم در صورت وجود هرگونه سؤال و ابهام مي توانند با اتاق خبر دفتر روابط عمومي وزارت كشور به شماره تلفن 84863038-021  تماس بگيرند
بيشتر
ثبت
توضیحات
بازديدها
تعداد بازديد از سايت: 3762061
تعداد بازديد اين صفحه: 8462
در امروز: 1942
اين صفحه امروز: 4
ورود كاربران
     
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
PortalGuest (moi_guest)

MCCIP Portal Generator
Powered By Sigma ITID.